Białogóra Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Białogórze to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Na plaże możemy dotrzeć ulicą Morską - utwardzona, asfaltowa droga - można nią podjechać na plażę bryczką albo rowerem. Od ulicy plażowej droga na plażę wiedzie przez las. Plaża jest piaszczysta i szeroka. więcej »

 • Wejścia od ulic Plażowa i Morska

Nordic Walking »

Nordic Walking Park Białogóra to atrakcja dla miłośników aktywnego wypoczynku. To nie tylko park, to specjalnie przygotowana sieć ścieżek. Prawie 32 kilometry tras o różnych stopniach trudności - długość tras: od ok 4 km do prawie 14 km. więcej »

 • Białogóra, Nordic Walking Park

Stadnina Koni »

Czy spędzając urlop w Białogórze można wybrać się na jazdę konną? Tak! Przy Rezydencji Myśliwskiej działa stadnina koni - można nauczyć się podstaw jazdy na koniu, przejechać się bryczką - dla zaawansowanych jeźdźców - jazda w terenie. Jazda Konna to ciekawa atrakcja dla dzieci i dorosłych. więcej »

 • ul. Bałtycka 2, 84-113 Białogóra
 • 58 774 26 00
 • info@stadninabialogora.pl

Rezerwat Przyrody Białogóra »

Rezerwat Przyrody Białogóra to obszar leśny o powierzchni ponad 200 hektarów. Jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie rośnie ponikło wielołodygowe i przygiełka brunatna, to także miejsce gniazdowania żurawi. Spacery w otoczeniu zieleni i szumu morza są niebywałą atrakcją dla miłośników nadmorskich krajobrazów. więcej »

Wypożyczalnia rowerów PROMYK »

Fani przejażdżek rowerowych mogą zaopatrzyć się w dwukołowy pojazd w wypożyczalni Promyk. Oprócz szerokiego wyboru rowerów na miejscu dostępne są również foteliki dla maluchów, kaski, przyczepki i tandemy. Klienci mogą także skorzystać z bezpłatnej pomocy serwisowej. więcej »

 • ul. Lubiatowska 4/3, 84-113 Białogóra
 • 697 603 742

Szlaki rowerowe »

Trasa rowerowa z Białogóry do Dębek prowadzi terenami Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jadąc z Białogóry czerwonym szlakiem przejedziemy południowym skrajem rezerwatu "Białogóra", a potem przez urocze lasy dotrzemy do kolejnego - "Piaśnickich Łąk" i do Dębek. więcej »

 • 84-113 Białogóra

Spływy kajakowe »

Spływy kajakowe to kolejna atrakcja turystyczna dla aktywnych turystów. Zaledwie kilka kilometrów od Białogóry - w Dębkach - można skorzystać ze spływu kajakowego krętą rzeką Piaśnica. więcej »

 • ul. Wybudowania Żarnowieckie 54, Żarnowiec
 • 505 492 795
 • artua2@op.pl

Szkoła i Wypożyczalnia Windsurfingu MorSKI »

Szkoła i Wypożyczalnia Windsurfingu MorSKI nad Jeziorem Żarnowieckim w miejscowości Nadole - około 10 kilometrów na południe od Białogóry. więcej »

 • ul. Bałtycka 30, 84-250 Nadole
 • 791 609 515
 • biuro@szkola-morski.pl

Park Linowy JU-HUU!!! »

Park linowy w Białogórze powstał w roku 2017, przeznaczony jest głównie dla dzieci i składa się z dwóch torów o różnej trudności. więcej »

 • ul. Jastaka, Białogóra

Escape Room Dębki - Domek pełen emocji »

Escape room to nowa, świetna zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku! Jeżeli chcesz doznać dużej dawki emocji to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej paczki! więcej »

 • ul. Topolowa 14, 84-110 Dębki

Ceramika Dębki »

Pracownia ceramiczna Lepimy z Gliny zaprasza dzieci i dorosłych na spotkanie z gliną, z której można wyczarować wszystko i kreatywnie spędzić czas. Dodatkowo w pracowni można kupić ręcznie wyrabiane pamiątki. więcej »

 • ul. Sasankowa 2, 84-110 Dębki
 • 514 890 514
 • fajnemiejsce@wp.pl

Latarnia morska Stilo »

Latarnia Stilo zlokalizowana jest w oddalonym o 15 kilometrów (w linii prostej) od Białogóry Osteniku. więcej »

Jezioro Żarnowieckie »

Jezioro Żarnowieckie położone jest kilka kilometrów na południowy-wschód od Białogóry. Jezioro o powierzchni ponad 1400 hektarów ma charakter rynnowy - jest podłużne o długości prawie 8 kilometrów. Czysta i spokojna woda zachęca do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych, wędkowania. więcej »

 • 5 km na poł-wsch od Białogóry

Słowiński Park Narodowy »

Nazwa parku pochodzi od Słowińców - społeczności, która kiedyś zamieszkiwała rejony teraźniejszego parku. więcej »

Dębki »

Dwie trzecie wioski mieści się w lesie. Zarówno plaża, jak i woda w morzu jest tutaj niebywale czysta. więcej »

Karwieńskie Błota »

Wioskę Karwieńskie Błoto założono prawdopodobnie na początku XVII wieku na obszarach, które przedtem określano jako bagniska niewłaściwe do zamiarów osadniczych. więcej »

Karwia »

W Karwi możesz wspaniale wypocząć po całorocznej pracy. Zregenerujesz siły, odprężysz umysł, spędzisz mile czas w ustronnym miejscu. więcej »

Kopalino »

Kopalino to nadmorska wioska położona między Łebą i Karwią, która znajduje się 2 km od Bałtyku. więcej »

Ostrowo »

Pomiędzy Jastrzębią Górą na wschodzie i Karwią na zachodzie leży licząca mniej więcej pięciuset stałych mieszkańców wieś Ostrowo. więcej »

Jastrzębia Góra »

Pierwsze budynki zostały posadowione w tym miejscu dopiero na początku lat dwudziestych dwudziestego wieku – po przyłączeniu terenów tych do drugiej Rzeczypospolitej. więcej »

Historia Białogóry »

Wioska została nazwana Białogóra w 1951 roku. Wcześniej była znana pod niemiecką nazwą: Weissenberg. więcej »

Wizyt: 572 959, Dziś: 35, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem