Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Białogórze to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Na plaże możemy dotrzeć ulicą Morską - utwardzona, asfaltowa droga - można nią podjechać na plażę bryczką albo rowerem. Od ulicy plażowej droga na plażę wiedzie przez las. Plaża jest piaszczysta i szeroka. więcej »

Wejścia od ulic Plażowa i Morska

Nordic Walking

Nordic Walking Park Białogóra to atrakcja dla miłośników aktywnego wypoczynku. To nie tylko park, to specjalnie przygotowana sieć ścieżek. Prawie 32 kilometry tras o różnych stopniach trudności - długość tras: od ok 4 km do prawie 14 km. więcej »

Białogóra

Stadnina Koni

Czy spędzając urlop w Białogórze można wybrać się na jazdę konną? Tak! Przy Rezydencji Myśliwskiej działa stadnina koni - można nauczyć się podstaw jazdy na koniu, przejechać się bryczką - dla zaawansowanych jeźdźców - jazda w terenie. Jazda Konna to ciekawa atrakcja dla dzieci i dorosłych. więcej »

ul. Bałtycka 2, 84-113 Białogóra

Wypożyczalnia rowerów PROMYK

Fani przejażdżek rowerowych mogą zaopatrzyć się w dwukołowy pojazd w wypożyczalni Promyk. Oprócz szerokiego wyboru rowerów na miejscu dostępne są również foteliki dla maluchów, kaski, przyczepki i tandemy. Klienci mogą także skorzystać z bezpłatnej pomocy serwisowej. więcej »

ul. Lubiatowska 4/3, 84-113 Białogóra

Szlaki rowerowe

Trasa rowerowa z Białogóry do Dębek prowadzi terenami Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jadąc z Białogóry czerwonym szlakiem przejedziemy południowym skrajem rezerwatu "Białogóra", a potem przez urocze lasy dotrzemy do kolejnego - "Piaśnickich Łąk" i do Dębek. więcej »

84-113 Białogóra

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe to kolejna atrakcja turystyczna dla aktywnych turystów. Zaledwie kilka kilometrów od Białogóry - w Dębkach - można skorzystać ze spływu kajakowego krętą rzeką Piaśnica. więcej »

ul. Wybudowania Żarnowieckie 54, Żarnowiec

Szkoła i Wypożyczalnia Windsurfingu MorSKI

Szkoła i Wypożyczalnia Windsurfingu MorSKI nad Jeziorem Żarnowieckim w miejscowości Nadole - około 10 kilometrów na południe od Białogóry. więcej »

ul. Bałtycka 30, 84-250 Nadole

Park Linowy JU-HUU!!!

Park linowy w Białogórze powstał w roku 2017, przeznaczony jest głównie dla dzieci i składa się z dwóch torów o różnej trudności. więcej »

ul. Jastaka, Białogóra

Jezioro Żarnowieckie

Jezioro Żarnowieckie położone jest kilka kilometrów na południowy-wschód od Białogóry. Jezioro o powierzchni ponad 1400 hektarów ma charakter rynnowy - jest podłużne o długości prawie 8 kilometrów. Czysta i spokojna woda zachęca do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych, wędkowania. więcej »

5 km na poł-wsch od Białogóry

Dębki

Dwie trzecie wioski mieści się w lesie. Zarówno plaża, jak i woda w morzu jest tutaj niebywale czysta. więcej »

Ostrowo

Pomiędzy Jastrzębią Górą na wschodzie i Karwią na zachodzie leży licząca mniej więcej pięciuset stałych mieszkańców wieś Ostrowo. więcej »

Jastrzębia Góra

Pierwsze budynki zostały posadowione w tym miejscu dopiero na początku lat dwudziestych dwudziestego wieku - po przyłączeniu terenów tych do drugiej Rzeczypospolitej. więcej »