Domki U JANKI

Domki położone są blisko centrum w Białogórze (100 metrów), a 900 metrów od plaży.

Antoniego Abrahama 12, Białogóra

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do komfortowych domków drewnianych o wysokim standardzie w przystępnej cenie. Nasze domki położone są blisko centrum w Białogórze (100 metrów), a 900 metrów od plaży. Działalność pod wynajem domków od czerwca do września. 

Działka jest ogrodzona na której zbudowano pod koniec 2016 roku dwa jednorodzinne całoroczne drewniane domki w stylu skandynawskim o powierzchni użytkowej 48,16 m2, w tym parter wynosi 26,97 m2, a poddasze 21,19 m2. Z tarasu i balkonów można podziwiać zieleń (ogród gospodarzy obiektu), w którym królują kwiaty i przylatujące motylki. Z rana słychać śpiew ptaków.

Oferujemy dwa domki o nazwach: "Dalia" i "Cynia" (5 osobowe z możliwością do 7 osób za dodatkową opłatą w miesiącach: czerwiec i wrzesień 20 zł od osoby za dzień, a w lipcu i sierpniu 50 zł). Parking znajduje się na posesji. Domki są dobrze nasłonecznione. Wieczorami z tarasów można podziwiać zachody słońca. Z okna kuchennego widać huśtawki.

Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, wyposażony w aneks kuchenny z jadalnią i małą wyspą, łazienka z prysznicem i WC. Na piętrze znajdują się dwie oddzielne sypialnie, jedna z wyjściem na balkon.

Na terenie obiektu znajduje się miejsce do parkowania samochodów oraz miejsce do relaksu – grill w ogrodzie kwiatowym.

Wyposażenie: TV LED 32” HD, płyta indukcyjna, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, czajnik bezprzewodowy, komplet garnków, zastawa stołowa, sztućce, sofa, kanapa, stół, krzesła, sprzęt plażowy (parawan), pościel, telewizję kablową, Internet, WI-FI, mini biblioteczkę z książkami, taras (meble ogrodowe), parking.

Pow. łączna 48,16 m2 (parter piętro). Na parterze przestronny salon z kanapą rozkładaną, TV LED 32" HD, stół z krzesłami, aneks kuchenny z mini wysepką, z pełnym wyposażeniem i łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów. W domkach dodatkowo znajdują się: pralka automatyczna, kominek w salonie. Na piętrze 2 sypialnie: jedna z łóżkiem małżeńskim 140x200 cm, druga z jednym łóżkiem pojedynczym 90x200 cm a drugie łóżko jest o długości 140x200 cm czyli na 2 osoby. Przed domkiem weranda z meblami ogrodowymi. Miejsce do grillowania w ogrodzie kwiatowym. Domki posiadają dodatkowo barierkę na schody dla dzieci, łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, nocnik, nasadka na deskę klozetową, mały taboret. Można nieodpłatnie skorzystać z żelazka i deski do prasowania.

W domkach jest bezprzewodowy dostęp do Internetu i TV. 

Zobacz więcej

Odległości

Odległość do morza: 900 m

Odległość do centrum: 100 m

Odległość do sklepu: 10 m

Udogodnienia

Telewizor

TV

Zmywarka

Pralka

Sprzęt plażowy

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

Suszarka do włosów

Ogrzewanie

Taras

Balkon

Aneks kuchenny

Dostępne w obiekcie

Żelazko

Akcesoria dla niemowląt

Plac zabaw

Ogród do dyspozycji gości

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Przyjmujemy gości na co najmniej 7 dób. Działalność pod wynajem domków prowadzimy od 1 czerwca do 30 września. Rezerwacji można dokonywać z początkiem roku.

Wpłaty zadatku w wysokości 30% od całości kwoty można wpłacać na konto (w ciągu 3-ch dni) 

DOMKI NA 5 osób, z możliwością za dopłatę dodatkową za kolejne 2 osoby, dzieci gratis do lat 3.

Wolne domki Dalia:  24-31.08 oraz 1-30 wrzesieńDomek Cynia: 1-30 wrzesieńStan aktualny na  11.06.2024 r. 

Cennik na 2024 rok. Cennik Domki dla 5 osób. Dzieci do lat 3 gratis.

Od 1 do 21 czerwca: 350 zł/dzień

Od 22 czerwca - 12 lipca - 450 zł/dzień

Od 13 lipca - 23 sierpnia - 490 zł/dzień

Od 24 - 31 sierpnia: 400 zł/dzień

Od 1- 30 września - 320 zł/dzień

 

Uwaga! Przed dokonaniem rezerwacji prosimy zapoznać się z całym regulaminem>>KLIKNIJ TUTAJ


Regulamin

  • 1 Postanowienia ogólne
  1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i najmu domków. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji (wpłacenia 30% ceny pobytu) umowę najmu uważa się za zawartą.
  • 2 Rezerwacja i zadatku

Uzgodnioną rezerwację wstępną (telefoniczną lub mailową) należy potwierdzić wpłacając na podany numer konta, kwotę zadatku, o której mowa w pkt. 1 w ciągu 3 dni (liczy się data zaksięgowania na koncie odbiorcy). Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje anulację rezerwacji wstępnej. Po dokonaniu płatności zadatku, otrzymuje Wynajmujący maila z potwierdzeniem rezerwacji.

Dokonując rezerwacji Wynajmujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i dopełnienia obowiązku meldunkowego zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 19.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wpłata zadatku przez Wynajmującego oznacza, że akceptuje on przedmiotowy regulamin najmu. Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca gotówką w dniu przyjazdu przy pobieraniu kluczy.

Wynajmujący zobowiązany jest w dniu przyjazdu do uregulowania całej należności za pobyt nawet, jeśli z przyczyn niezależnych od Właściciela, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu (powody osobiste, trudności komunikacyjne, strajki, itp.).

W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.

Opłatę za zużytą energię należy uiścić w dniu wyjazdu.

W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 200 PLN, która jest zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu domku.

W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi.

  • 3 Odbiór domku

Doba hotelowa zaczyna się o godz.: 16:00 (przyjazd), a kończy o godz.: 11:00 (wyjazd).

Wynajmujący zobowiązany jest do poinformowania Właściciela lub osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy najpóźniej jeden dzień przed przyjazdem lub wyjazdem, jeżeli godzina przyjazdu lub wyjazdu jest inna niż ww.

Zakwaterowanie (przyjazd i wyjazd) nie może odbywać się podczas ciszy nocnej (22.00-7.00).

W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę, Wynajmujący zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia telefonicznie osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy. Za zgubienie kluczy wynajmujący zostanie obciążony kwotą 200 zł.

Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w Domku w obecności Właściciela lub osoby upoważnionej.

W przypadku przekroczenia deklarowanej w karcie zgłoszeniowej liczby osób korzystających z Domku (bez zgody i wiedzy właściciela lub osoby upoważnionej), właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.

Osoby odwiedzające mogą przebywać na posesji do godz. 22.00, gdyby wizyta miała się przedłużyć należy poinformować Wynajmującego. W przypadku pozostania na noc trzeba to zgłosić i uiścić opłatę.

Cena usług świadczonych przez Właściciela Domków nie obejmuje ubezpieczenia. Z usług korzystają Wynajmujący na własne ryzyko. Za doznane urazy, szkody i zniszczenie majątku (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby), również za kradzież bagaży w czasie całego rekreacyjnego pobytu, firma nie ponosi odpowiedzialności (radzimy przed przyjazdem odpowiednio się ubezpieczyć).

Wynajmujący po przyjeździe, ale przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać Domek, tzn. sprawdzić meble, okna, kabinę prysznicową i pozostałe urządzenia (zgodnie z obowiązującą specyfikacją) znajdujące się w Domku.

Zobowiązuje się Gości do utrzymania porządku w miejscu wypoczynku, nie zapewniamy środków higienicznych oraz czystości i ręczników frotte.

Zabrania się wynoszenia sprzętu i wyposażenia poza teren posesji, nie dotyczy sprzętu plażowego.

Pozytywny odbiór Wynajmujący potwierdza własnoręcznym podpisem pod regulaminem.

Uwagi co do uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Właściciela. Właściciel dopuszcza możliwość stwierdzenia uszkodzeń tzw. ukrytych, ale tylko w elementach niewidocznych (takich jak uszkodzone łóżko, uszkodzone drzwi do szafy itp.). Brak uwag ze strony Wynajmującego co do takich uszkodzeń w ciągu 4 godzin po otrzymaniu kluczy oznacza, że Wynajmujący nie ma zastrzeżeń co do całego lokalu, a wszystkie urządzenia i meble znajdują się w ilości zgodnej z zestawieniem wyposażenia i w dobrym stanie.

Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w Domku w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń, uzupełnienie braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.

  • 4 Użytkowanie domku podczas pobytu

W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz smażenia ryb. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, wszelakie próby palenia tytoniu w Domku będą skutkować natychmiastowym zerwaniem umowy bez możliwości odzyskania pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

W przypadku, gdy Wynajmujący w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Wynajmującemu pobytu w Domku i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

Jeśli wskutek wykroczenia przeciwko ciszy nocnej obowiązującej od godziny 22:00 do 7:00 Właściciel lub osoba odpowiedzialna za klucze zostanie zmuszona do uzasadnionej interwencji wezwania policji, Właściciel ma prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy.

Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w Domku nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do Domku łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.

Wynajmujący nie ma prawa bez wcześniejszej pisemnej zgody Właściciela obiektu dokonywać jakichkolwiek napraw lub czynić jakichkolwiek nakładów lub zmian w Domku. O konieczności dokonania napraw lub nakładów Wynajmujący zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Właściciela obiektu.

Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania oraz zwrotu Domku w stanie zastanym, co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem.

Nie dostosowanie się do powyższego zobowiązania skutkuje zapłatą rekompensaty w postaci pozostawionej kaucji tytułem końcowego sprzątania Domku tj. 50 zł.

Umowa zawarta pomiędzy Właścicielem Domku a Wynajmującym nie obejmuje dojazdu, wyżywienia oraz organizacji czasu pobytu Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu.

Nie akceptujemy zwierząt.

Informujemy, że nie odpowiadamy w najętym lokalu za pozostawione mienie klienta. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowane zostaną przez miesiąc, a następnie zniszczone.

Prawem właściwym dla sporów pomiędzy Właścicielem a Wynajmującym jest prawo polskie.

Ewentualne spory rozstrzygane będą polubownie, a w przypadku nieporozumienia sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby Właściciela.

Załącznik:

Specyfikacja – stan majątku (wyposażenie) do wglądu na miejscu.

 

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

294 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 1829 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0