Atrakcje w Białogórze

(23)

Wizyta w Motylarni w Karwi jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wycis... więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

Plaża Chociaż od centrum Białogóry na nadbałtycka plażę jest około 1.5 kilometra, to droga na nią prowadzi przez las i nie jest uciążliwa. Na plażę w Białogórze prowadzą dwie drogi. Pie... więcej »

Wejścia od ulic Plażowa i Morska

Rezerwat Przyrody Białogóra Osoby chętne zaczerpnąć  świeżego powietrza w otoczeniu bogatej przyrody i sąsiedztwie morza, powinny odwiedzić Rezerwat Białogóra, znajdujący się na p&... więcej »

Stadnina koni i mini zoo Pasie się tutaj ponad 80 wytrzymałych i spokojnych koni rasy trakeńskiej - pochodzącej z Prus Wschodnich. Tutaj możemy nauczyć się podstaw jazdy na koniu, najpierw na lonży, ... więcej »

ul. Bałtycka 2, 84-113 Białogóra

Nordic Walking Park Białogóra Niespełna 32 kilometry tras o stopniach trudności dostosowanych do poziomu zaawansowania pasjonatów Nordic Walkingu to najlepsza wizytówka Nordic Wa... więcej »

Białogóra

Jezioro Żarnowieckie Jezioro Żarnowieckie położone jest w odległości ok. 5 km na południowy-wschód od Białogóry. Ma charakter rynnowy i rozciąga się na długości 7,6 km, a jego powierzch... więcej »

5 km na poł-wsch od Białogóry

Szlaki rowerowe Wycieczka rowerowa Białogóra - Dębki - Białogóra to 20-kilometrowa trasa prowadząca przez przepiękne lasy Trasa rowerowa z Białogóry do Dębek prowadzi terena... więcej »

84-113 Białogóra

Dębki to piękna miejscowość oddalona od Białogóry o 19 km. Dębki słyną z plaży, której fragment - za rzeką Piaśnicą - przeznaczono naturystom. Trzeba również odwiedzić piękną... więcej »

Karwieńskie Błota Wioskę Karwieńskie Błoto założono prawdopodobnie na początku XVII wieku na obszarach, które przedtem określano jako bagniska niewłaściwe do zamiarów osadniczych. ... więcej »

Karwia W Karwi możesz wspaniale wypocząć po całorocznej pracy. Zregenerujesz siły, odprężysz umysł, spędzisz mile czas w ustronnym miejscu. To jedno z niewielu już miejsc nad polskim morzem, jakie ci... więcej »

Kopalino Kopalino – to nadmorska wioska położona między Łebą i Karwią, która znajduje się 2 km od Bałtyku. To miejsce, będzie wymarzone dla osób lubiących spokój – po... więcej »

Ostrowo Pomiędzy Jastrzębią Górą na wschodzie i Karwią na zachodzie leży licząca mniej więcej pięciuset stałych mieszkańców wieś Ostrowo. Okolica znajdującego się na lekkim wzniesieniu ... więcej »

Jastrzębia Góra Wczasowisko Jastrzębia Góra położone jest na stromym (32.8 m n.p.m.), klifowym wybrzeżu Bałtyku. Miejscowość nie posiada nadmiernie długiej historii. Pierwsze budynki zo... więcej »

Latarnia morska Stilo Latarnia Stilo zlokalizowana jest w oddalonym o 15 kilometrów (w linii prostej) od Białogóry Osteniku. Latarnia morska Stilo ma ponad 33 metry wysokości, pochodzi ... więcej »

Słowiński Park Narodowy Nazwa parku pochodzi od Słowińców - społeczności, która kiedyś zamieszkiwała rejony teraźniejszego parku. Tutejszy Park Narodowy jest jednym z dwóch nadmo... więcej »

Escape Room Dębki Po rozwodzie rodziców świat 12-letniego Michała legł w gruzach. Emocje w głowie chłopca, które były za niego odpowiedzialne- radość, miłość, smutek i satysfakcja, za w... więcej »

ul. Topolowa 14, 84-110 Dębki

Park Linowy JU-HUU!!! Park linowy w Białogórze powstał w roku 2017, przeznaczony jest głównie dla dzieci  i składa się z dwóch torów o różnej trudności. Tor ła... więcej »

ul. Jastaka, Białogóra

Wioska została nazwana Białogóra w 1951 roku. Wcześniej była znana pod niemiecką nazwą: Weissenberg. Kiedy została założona? Tego do końca nie wiadomo - po raz pierwszy Weissenberg pojawia się ... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00