Opis

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do nowo wybudowanego obiektu Bosman. W naszej ofercie znajdują się przestronne pokoje gościnne i apartamenty. Pomieszczenia przeznaczone są dla 2, 3 lub 4 osób. Naszym gościom udostępniamy kuchnię, lodówkę oraz duży ogród z miejscem na grilla lub ognisko. Na terenie posesji znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz parking.

Urlopowicze otrzymują 10% rabatu w Barze BARAKUDA.

Nasz obiekt jest czynny przez cały rok.

Zapraszamy także do Domków Holenderskich Bosman.

Wyposażenie

Wszystkie pokoje w naszej ofercie posiadają własną łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i toaletą. W pomieszczeniach umieszczono również telewizor, akcesoria plażowe oraz czajnik bezprzewodowy i zestaw naczyń. Część pokoi posiada również balkon. Zapewniamy obsługę pokoi.

Wyślij zapytanie

Pokoje Gościnne BOSMAN

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego "TRE-FACH" PUH KRZYSZTOF TRELLA"BOSMAN" POKOJE GOŚCINNE, ul. Osiedlowa 3, 84-113, Białogóra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.bosmanbialogor...
Pokoje Gościnne BOSMAN

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu bialogora.pl

+48 608 487 156
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00