Opis

Oferujemy POKOJE z ŁAZIENKAMI w spokojnej, malowniczej Białogórze.
Otoczone zielenią, ustronne położenie domu zadowoli wszystkich miłośników wypoczynku w nadmorskim klimacie, z dala od zgiełku miasta. Proponujemy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z balkonem. Do dyspozycji oddajemy również w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Dla dzieci oferujemy huśtawkę ze zjeżdżalnią, trampolinę oraz drewniany domek. Duża altana oraz grill ogrodowy do użytku wszystkich gości.

Białogóra oferuje szeroką, czystą piękną plażę ( ok.20 min.spaceru od domu Iskierka).

Wszyscy odwiedzając mogą korzystać z licznych atrakcji Białogóry:

Stadnina koni, przejażdżki bryczką, wypożyczalnia rowerów, mini golf, park linowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i przeżycia niezapomnianych wakacji.

Prosimy o kontakt, odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy!

Wyposażenie

Proponujemy Państwu siedem pokoi: 2, 3, 4 i 5 osobowych, wszystkie z osobną łazienką i prysznicem. Do dyspozycji Państwa oddajemy również w pełni wyposażony aneks kuchenny. Wszystkie pokoje na piętrze mają wyjście na balkon.

Dla dzieci oferujemy huśtawkę ze zjeżdżalnią dla dorosłych dostepny jest duży gril ogrodowy.
Parking znajduje się na terenie posesji. Z przyjemnością również postaramy się dostosować do Państwa osobistych potrzeb.

Białogóra oferuje piaszczystą, szeroką i czystą plażę (ok. 20 min. spaceru od domu Iskierka), oraz piękne lasy dla miłośników spacerów i grzybobrania.

Wszyscy odwiedzający mogą też korzystać z licznych atrakcji turystycznych Białogóry np: stadniny koni, przejażdżek bryczką, wypożyczalni rowerów, mini - golfa. Wieczorami można spędzić czas w licznych restauracjach i barach.
Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i przeżycia niezapomnianych wakacji nad morzem.

Prosimy o kontakt, odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy!

Wyślij zapytanie

Pokoje Gościnne ISKIERKA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Kamila Czekańska, Klonowa 21, 84-113, Białogóra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.123 wyświetlenia w 2023r.
Pokoje Gościnne ISKIERKA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu bialogora.pl

+48 507 741 134
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00