Opis

Na terenie pensjonatu jest ładnie zagospodarowany ogród z miejscem na grill, plac zabaw dla dzieci (huśtawki, piaskownica itp.), cały teren jest ogrodzony i pełen zieleni.

Do zaoferowania dla Państwa mamy noclegi w pokojach 2, 3, 4 osobowych. Dodatkowo naszym gościom zapewniamy miejsce do grillowania oraz parking na terenie posesji.

W okolicy znajdą Państwo wiele punktów gastronomicznych, wypożyczalnię rowerów, plac zabaw, boisko oraz sklep i przystanek PKS.

Pokoje Gościnne Kinga położone są w centrum Białogóry na ogrodzonym terenie o powierzchni 4,5 ha, odległość do morza to zaledwie 1000 metrów spacerowym deptakiem lub 1,5 km malowniczym lasem.

Położenie umożliwia atrakcyjny pobyt poprzez wycieczki do Pucka, Władysławowa, na Hel, jak też zwiedzanie zamku w Krokowej, latarni morskiej w Rozewiu lub Stilo, czy też hodowli strusi, stadniny koni.

Wyposażenie

Do dyspozycji oddajemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV-sat.

Częściowo pokoje posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne i balkon.

Cennik

Cena za osobę za pokój z aneksem kuchennym to 60 zł, a bez aneksu 55 zł.

Doba zaczyna się od godziny 15:00, a kończy o godzinie 10:00 ostatniego dnia pobytu.

Krzysztof Supiński
nr konta: 66 1140 2004 0000 3102 8010 7772

Nasz obiekt jest sezonowy: czerwiec, lipiec, sierpień. 

Galeria


Pokoje

Plac zabaw i ogród grillowy

Plaża Białogóra

Wyślij zapytanie

POKOJE GOŚCINNE KINGA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Pokoje Gościnne KINGA, Morska, 84-113, Białogóra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.kingabialogor...
154 wyświetlenia od 19.03.2023
POKOJE GOŚCINNE KINGA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu bialogora.pl

+48 501 323 315
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00