Opis

Dwa i tylko dwa domki urządzone z dbałością o najmniejsze szczegóły i komfort gości, każdy stworzony z myślą o 4 osobach (ewentualnie 4,5, gdzie pół onacza dziecko do lat 3;)

SZUM 1.0
Antresola to przestronne, dwuosobowe łóżko (szerokości 160 cm). Sypialnia dolna kryje dwa oddzielne miejsca do spania. Na dole znajduje się również salon połączony z aneksem kuchennym i łazienka. Na tarasie o powierzchni ponad 21 m2 znajdą Państwo komplet wypoczynkowy, między drzewami wypoczną na hamakach, a wieczorem zrelaksują się przy płomieniach ogniska.

SZUM 2.0
Antresola to dwuosobowy materac, frajda m.in. dla dzieci, Sypialnia dolna to szerokie małżeńskie łoże. Na dole znajduje się również salon połączony z aneksem kuchennym i łazienka. Na wbudowanym w bryłę budynku tarasiku o powierzchni 9 m2 schowają się Państwo przed deszczem i nadmorskim wiatrem;)

Zapraszamy również do odwiedzenia nas na
FB (@szum)
INSTA (@szum_szum)

 

Szum fal, a może drzew? Interpretację pozostawimy Państwu.
W centrum Białogóry, a jednak w ciszy i na uboczu, na 900 m2 stoją w komfortowej odległości od siebie dwa domki – Szum i Szum 2.0 –ministodoły o powierzchni 47,5 m2 (Szum) i 45 m2 (Szum 2.0), wybudowane kolejno w 2021 i 2023 r. 

„Szumna nazwa tego miejsca jest w pełni uzasadniona. Naturalnie, gustownie, przytulnie i w ogóle!
Ogromnym plusem jest brak innych domków na posesji, co jest rzadkością w tej okolicy.
Na pewno tu wrócę!".

Takie recenzje z ust (i spod pióra) odwiedzających nas osób uznajemy za odpowiednią rekomendację dla naszych przyszłych Gości!

 

 

Cennik

Przy zapytaniu o dostępność prosimy o informację, czy są Państwo zainteresowani SZUMEM, SZUMEM 2.0 czy też wynajęciem dwóch domków (całego terenu) jenocześnie.

MAJ/CZERWIEC: 450-500 zł/dobę (w zależności od długości najmu)

LIPIEC/SIERPIEŃ: 600 zł/dobę

WRZESIEŃ: 450-500 zł/dobę (w zależności od długości najmu)

Kaucja: 500 zł
+ opłata klimatyczna (2,5 zł/za os./za dobę pobytu)

Wyślij zapytanie

SZUM i SZUM 2.0

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Dobry Redaktor Anna Ryźlak-Zamilska, Gwiaździsta 15a/270, 01-651, Warszawa, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.facebook.com/profile.php?id=10006972804...
SZUM i SZUM 2.0

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów ?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu bialogora.pl

+48 501 745 723
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00