Opis

Willa „Biały Dom” jest budynkiem nowym, wybudowanym w 2011r. Leży na skraju rezerwatu, z dala od innych domów. Takie położenie budynku jest jednym z jego wielu atutów.

Willa składa się z dziesięciu  wygodnych pokoi: 5 pokoi typu Standard z łazienkami oraz pięciu apartamentów z aneksami kuchennymi, komfortowo i ekologicznie urządzonych.

 

Wyposażenie

Pokoje są 2-, 3- i 4-osobowe.

Każdy pokój wyposażony jest w TV, Internet oraz niezbędne akcesoria plażowe.

Do dyspozycji gości pozostaje całkowicie wyposażona kuchnia i jadalnia (zastawa stołowa, czajnik, ekspres do kawy) z wyjściem na taras, z którego rozciąga się piękny widok na las i łąkę.

 

*Przy wykańczaniu domu i urządzaniu pokoi duży nacisk kładliśmy na ekologię, która jest dla nas niezwykle istotna.

*Do dyspozycji gości jest piękny ogród z kilkoma miejscami do odpoczynku i grilowania.

 

Cennik

Cena uzależniona jest od rodzaju pokoju, ilości osób oraz wybranego terminu pobytu. Prześlij zapytanie za pomocą formularza.

Wyślij zapytanie

Willa BIAŁY DOM

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Sei Venti Agnieszka Trzaskowska, ul. ks. Prałata dr. Hilarego Jastaka 9 , 84-113, Białogóra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.bialogora-balty...
507 wyświetleń w 2023r.
Willa BIAŁY DOM

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu bialogora.pl

+48 606 198 108
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00